Suknia ślubna PLUS SIZE S 03/17


Klasyczna suknia muślinowa odcinana w talii ozdobną szarfą. Koronkowy gorset z dekoltem w serduszko i krótkim rękawkiem z tyłu częściowo zapinany na zamek i guziczki.

Producent: Duber

Kolor: biały

Rozmiar: 50 (w ofercie szycie sukni na miarę)


Znajdź nas na Facebook
Facebook

Suknia ślubna PLUS SIZE SBN 01/17


Suknia typu princessa, bogato, ręcznie zdobiona kryształkami, szlifowanymi kamieniami, które mieniąc się w świetle dają oszałamiający efekt. Gorset na cielistej koronce, w kształcie serca, wykończony w szpic jest wygodnym rozwiązaniem podkreślającym talię. Dół sukni w brokatowym tiulu w iście bajkowym stylu.

Producent: Duber

Kolor: biały

Rozmiar: 42 (w ofercie szycie sukni na miarę)


Suknia ślubna PLUS SIZE SBN 02/17


Suknia typu księżniczka. Koronkowy gorset z dekoltem w serduszko jest z tyłu zapinany na zamek zamaskowany guziczkami. Suknia o delikatnie obniżonym stanie i gorsecie w szpic pięknie podkreśli kobiece kształty. Dół sukni wykończony jest piękną koronką.

Producent: Elizabeth

Kolor: biały

Rozmiar: 44


Suknia ślubna PLUS SIZE SBN 03/17


Klasyczna suknia z rękawkiem ¾. Gorset z dekoltem w serduszko i koronkowymi plecami. W talii szarfa z aplikacją biżuteryjną. Dół sukni wykończony piękną koronką.

Producent: Duber

Kolor: biały

Rozmiar: 48 (w ofercie szycie sukni na miarę)


Suknia ślubna PLUS SIZE S 02/16


Klasyczna suknia tiulowa z koronkowym gorsetem i opadającymi ramiączkami. W talii szarfa z aplikacją biżuteryjną. Koronkowe plecy zapinane na zameczek.

Producent: Duber

Kolor: biały

Rozmiar: 46 (w ofercie szycie sukni na miarę)